minika-turk
 
  Ana Sayfa
  İLETİŞİM
  MİNİKA GO
  MİNİKA ÇOCUK
  MİNİKA ÇOCUK YAYIN KAIŞI
  MİNİKA GO YAYIN AKIŞI
  Anketler
MİNİKA GO YAYIN AKIŞI

HAFTA İÇİ

06:00 – 06:30 Artzooka
06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
07:00 – 07:30 Monster Buster Club
07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
08:30 – 09:00 Transformers Prime
09:00 – 09:30 Orman Kitabı
09:30 – 10:00 Flash&Dash
10:00 – 10:30 Afacan Beşler
10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
11:30 – 12:00 Hedefimiz Müzik
12:00 – 12:30 Artzooka
12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
13:00 – 13:30 Stellina
13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
14:30 – 15:00 Selahaddin
15:00 – 15:30 Transformers Prime
15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
17:00 – 17:30 Orman Kitabı
17:30 – 18:00 Gormiti
18:00 – 18:30 Flash&Dash
18:30 – 19:00 Transformers Prime
19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
20:00 – 20:30 Orman Kitabı
20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
21:00 – 21:30 Selahaddin
21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
22:30 – 23:00 Gormiti
23:00 – 23:30 Afacan Beşler
23:30 – 00:00 Orman Kitabı
00:00 – 00:30 Hedefimiz Müzik
00:30 – 01:00 Artzooka
01:00 – 01:30 Monster Buster Club
01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
02:00 – 02:30 Selahaddin
02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
03:00 – 03:30 Stellina
03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
04:00 – 04:30 Afacan Beşler
04:30 – 05:00 Monster Buster Club
05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
05:30 – 06:00 Hedefimiz Müzik

HAFTA SONU

06:00 – 06:30 Haydi İcat Yapalım
06:30 – 07:00 Çılgın Bıyıklılar
07:00 – 07:30 Monster Buster Club
07:30 – 08:00 Oscar Çöllerde
08:00 – 08:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
08:30 – 09:00 Transformers Prime
09:00 – 09:30 Küçük Prens
09:30 – 10:00 Flash&Dash
10:00 – 10:30 Afacan Beşler
10:30 – 11:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
11:30 – 12:00 Dünyayı Geziyoruz
12:00 – 12:30 Haydi İcat Yapalım
12:30 – 13:00 Uzun Çoraplı Peppe
13:00 – 13:30 Stellina
13:30 – 14:00 Uzun Kuyruk Marsupilami
14:00 – 14:30 Çılgın Bıyıklılar
14:30 – 15:00 99
15:00 – 15:30 Transformers Prime
15:30 – 16:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
16:30 – 17:00 Oscar Çöllerde
17:00 – 17:30 Küçük Prens
17:30 – 18:00 K-9
18:00 – 18:30 Flash&Dash
18:30 – 19:00 Transformers Prime
19:00 – 19:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
19:30 – 20:00 Uzun Çoraplı Peppe
20:00 – 20:30 Küçük Prens
20:30 – 21:00 Oscar Çöllerde
21:00 – 21:30 99
21:30 – 22:00 Beyblade Metal Fusion (2 bölüm arka arkaya)
22:30 – 23:00 K-9
23:00 – 23:30 Afacan Beşler
23:30 – 00:00 Küçük Prens
00:00 – 00:30 Dünyayı Geziyoruz
00:30 – 01:00 Haydi İcat Yapalım
01:00 – 01:30 Monster Buster Club
01:30 – 02:00 Çılgın Bıyıklılar
02:00 – 02:30 99
02:30 – 03:00 Uzun Çoraplı Peppe
03:00 – 03:30 Stellina
03:30 – 04:00 Oscar Çöllerde
04:00 – 04:30 Afacan Beşler
04:30 – 05:00 Monster Buster Club
05:00 – 05:30 Uzun Kuyruk Marsupilami
05:30 – 06:00 Dünyayı Geziyoruz

 
   
Reklam  
   
Bugün 55 ziyaretçi (70 klik) kişi burdaydı!
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=